Jamie Carragher pogađa Liverpoolovog igrača vrijednog 35 milijuna funti nakon poraza od Manchester Uniteda

Jamie Carragher pogodio je Codyja Gakpoa dok je Liverpool ispao iz FA kupa na zadivljujući način od Manchester Uniteda na Old Traffordu u nedjelju.

Momčad Jurgena Kloppa pitat će se kako im je točno izmaklo polufinale. Redsi su vodili 3-2 tijekom produžetaka, a odbijeni udarac Harveyja Elliotta doveo ih je u vodstvo.

Ali dva gola primljena u drugom poluvremenu produžetaka dovela su do kraja nade Liverpoola da će pobijediti u četverostrukoj utakmici.

Jamie Carragher kritičan prema Codyju Gakpou jer je Liverpool ispao iz FA kupa

ušao je 13 minuta prije isteka 90 minuta, a zamijenjen je Mohamed Salah. Nažalost, Nizozemac nije uspio postići željeni učinak nakon što je ušao s klupe.

Fotografija Matthewa Petersa/Manchester United putem Getty Imagesa

. Vjerojatno je bio najneupadljiviji od razorne napadačke linije na Anfieldu. I očito nije bio impresioniran doprinosom 24-godišnjaka nakon njegovog uvoda protiv Manchester Uniteda.

Carragher je kritizirao napadača…

JOŠ PRIČA IZ LIVERPOOLA

Nizozemac se sada mora pojačati

Čini se da je Gakpo razina ispod prve trojke. Očito se malo tko uspoređuje s Mohamedom Salahom. Ali čini se da je Darwin Nunez napravio korak naprijed ove sezone.

U međuvremenu, čini se da Diogo Jota nikad ne iznevjeri stranu. .

Gakpo je postigao 20 golova u 67 utakmica za Liverpool. Iskreno rečeno, on je netko tko je dirnut više od većine. Čak se može vratiti u vezni red.

Ali on ne čini ni približno dovoljno da izvrši pritisak na one koji su na vrhu poretka. A malo tko će vjerojatno imati previše pozitivnih stvari za reći o onima koji su igrali za Redse u produžecima.

Gakpo je definitivno bio jedan od onih koji nisu uspjeli impresionirati na tako mučan dan za Kloppove igrače.