Jamie Carragher ima teoriju o tome što se dogodilo u svlačionici Man Uniteda nakon polufinala FA kupa

Jamie Carragher smatra da će igrači Manchester Uniteda biti ‘osramoćeni’ nakon pobjede u polufinalu FA kupa nad Coventry Cityjem.

osigurali su svoje mjesto u ovogodišnjem finalu pobjedom na jedanaesterce na Wembleyu u nedjelju.

Momčadi su imali potpunu kontrolu u 70. minuti nakon golova , i donijeli im vodstvo od 3-0.

Bilo bi vam oprošteno da ste mislili da je utakmica gotova nakon Fernandesova napora, ali Coventry je imao druge ideje.

Ellis Simms je uzvratio za Sky Bluese u 71. minuti, a Coventry je odveo utakmicu u produžetke.

Callum O’Hare zabio je osam minuta nakon pogotka Simmsa, a Haji Wright nije pogriješio s bijele točke u 95. minuti.

United se čak i poslužio srećom u produžecima jer je Coventry mislio da je osigurao nevjerojatnu povratnu pobjedu kada je Victor Thorp pogodio samo minutu prije kraja.

Srećom za momčad Ten Haga, pogodak je isključen zbog ofsajda u izgradnji i United je pobijedio na jedanaesterce.

JOŠ PRIČA O MANCHESTER UNITEDU

Fotografija Jamesa Baylisa – AMA/Getty Images

Carragher ima teoriju o svlačionici Man Uniteda

Nakon današnjeg akcijskog polufinala na Wembleyju, priznao je da ne može vidjeti da će Ten Hag izdržati nakon ljeta na Old Traffordu.

Legenda Liverpoola također je ispričala kako vjeruje da bi Unitedovi igrači bili ‘osramoćeni’ u svlačionici nakon današnje pobjede.

“Gledali smo na kraju i Mark Robins je slavno držao menadžera Manchester Uniteda [Sir Alex Ferguson] u poslu. Mislim da je današnji rezultat trenera Manchester Uniteda upravo koštao posla.

“Ne vidim kako će ostati. Samo nastup za nastupom. Zamislio bih da je ta svlačionica najsramnija svlačionica koje se vjerojatno možete sjetiti za momčad koja je pobijedila u velikoj utakmici.

“Možete li zamisliti tu svlačionicu u kojoj svi samo sjede – ne znate biste li slavili. Je li to velika stvar, u finalu ste kupa, prošli ste.

“Vjerojatno su svi samo sjedili i gledali se. Ne možeš to ni proslaviti.”

“Drugačije je kada govorite o menadžeru u ulozi u usporedbi s igračem jer igrač ne gubi posao, može izgubiti mjesto u momčadi,” dodao je Carragher.

“Nikad ne želite reći da menadžer treba biti otpušten ili izgubiti posao jer je to nečiji posao. Ali ako ste bili na vrhu u Man Unitedu, što je to u situaciji, momčadi, menadžeru, njegovoj osobnosti što bi vas natjeralo da pomislite ‘on će nas odvesti naprijed sljedeće sezone’. Ne vidim.”

Fotografija Dylan Hepworth/MB Media/Getty Images

Nedostatak slavlja sažima to za United

Carragher bi mogao imati bod ovdje jer je Unitedovo slavlje bilo izrazito skromno nakon što je Rasmus Hojlund pogodio pobjednički penal.

dok je Brazilac začepio uši nakon Hojlundova penala.

Ali osim toga, United baš i nije izgledao kao ekipa koja je stigla do finala FA kupa.

Naravno, to je i za očekivati ​​nakon tako nevjerojatnog kolapsa nakon prvog gola Coventryja na utakmici.

Unatoč tome, Ten Hagovi ljudi su dogovorili još jedan Manchester Derby za ovogodišnje finale i nadaju se osveti nakon prošlogodišnjeg poraza od Cityja na Wembleyu.

Jedno je sigurno, United će morati dramatično poboljšati današnju izvedbu kako bi imao šanse protiv momčadi Pepa Guardiole.