Jamal Murray baca toplinski paket na teren u bizarnoj sceni tijekom druge utakmice Nuggets-Timberwolves

Jamal Murray dopustio je da ga svladaju frustracije u ponedjeljak navečer tijekom druge četvrtine druge utakmice između Timberwolvesa i Nuggetsa.

Suočavajući se s mogućim rezultatom 0-2 u polufinalu Zapadne konferencije i već gubitkom od 17 poena s nešto manje od pet minuta do kraja prvog poluvremena, činilo se da su suci propustili potencijalno putovanje Karl-Anthonyja Townsa prije nego što je pokušao floaterom produžiti T-Wolvesi vode do 19.

Timberwolvesi su na kraju dobili utakmicu 106-80, a Murray je završio sa samo osam poena.

Udarac nije ispao, ali je Minnesota smanjila vlastiti skok i na kraju je Towns napravio polaganje za 49-30, ali se u isto vrijeme mogao vidjeti predmet kako leti na teren.

Činilo se da se sudac trgnuo kada je ono što je na kraju identificirano kao toplinski omotač prohujalo pored njega i igrač Nuggetsa ga je brzo maknuo s terena dok je Denver pokušavao ubaciti loptu.

Suci su na trenutak zaustavili igru, a Reggie Miller na TNT-u brzo je identificirao Murraya kao krivca koji je pustio toplinski omotač da odleti na teren.

Činilo se da je Murray ustao i kao da je ljutito mahao rukom nad pozivom Townsu da ne putuje kada mu je ruka bacila naprijed i toplinski paket je poletio prema akciji igre.

Nije bilo potpuno jasno da je Murray namjeravao izbaciti predmet na površinu za igru.

Murray nije stigao odgovoriti na pitanja o incidentu prije nego što su novinari razgovarali s njim.