Jamal Murray baca toplinski paket i pokazuje novac, dok ga Michael Malone gubi kod suca dok frustrirani Nuggetsi gube 2-0 protiv T-Wolvesa Anthonyja Edwardsa

Denver Nuggets su u velikim problemima.

Ukradena prva utakmica drugog kola protiv branitelja naslova uglavnom zahvaljujući Anthonyju Edwardsu koji je najbolje glumio.

Druga utakmica predstavljala je priliku za Nuggetse da izjednače seriju, ali Minnesota ih je gadno pobijedila.

T-Wolvesi su vodili 61-35 na poluvremenu i završili utakmicu kao pobjednici 106-80 zahvaljujući 27 koševa Edwardsa i Karl-Anthonyja Townsa.

Denver postaje sve više frustriran u seriji i Jamal Murray je dopustio da ga emocije svladaju tijekom prvog poluvremena.

Nakon, kako je vjerovao, propuštenog poziva službenih osoba, čuvar Nuggetsa je s klupe bacio topli paket na teren.

Nije bilo poziva na Murrayja, ali bi mogao gledati u cijev suspenzije za treću utakmicu.

Novinar Keith Smith napisao je na društvenim mrežama: “Jamal Murray je trebao ili dobiti tehničku kaznu ili biti izbačen. Ne možeš bacati sranje po podu. To je ludo opasno.”

Bivši igrač koji je postao analitičar ESPN-a Kendrick Perkins napisao je: “Bit će zanimljivo kako će Nuggets izgledati u utakmici 3 bez Murraya… jer će on najvjerojatnije biti suspendiran zbog bacanja Heat Packa.”

Također je pokazao znak novca sucima na početku druge četvrtine – nešto za što je Rudy Gobert nedavno kažnjen sa 100 tisuća dolara.

Murray nije bio jedini član Nuggetsa koji je dopustio da ga frustracija svlada tijekom utakmice.

Glavni trener Denvera Michael Malone izgrdio je dužnosnika veterana Marca Davisa zbog uočenog nedostatka prekršaja dosuđenih protiv Timberwolvesa u uzastopnim posjedima lopte u prvom poluvremenu.

Zvijezda Minnesota Timberwolvesa Anthony Edwards kaže da ‘nikada nije skočio tako visoko’ nakon što je udario glavom o rub obruča u bloku za spašavanje igre.

Malone je nekako uspio izbjeći dobivanje tehničke greške za svoj ispad, a obožavatelji su htjeli znati zašto.

“Vidio sam kako su glavni treneri bili izbačeni za manje. Zašto Mike Malone nije izbačen?” jedna osoba je napisala na X.

“Naplaćivanje suca + vrištanje u njegovo lice = Bez tehnologije. Buljenje u igrača = Tehnika Uzmi ovo [expletive] popravljen @NBAOfficial”, dodao je drugi.

“Bez tehnike za Malonea nakon ovoga je suludo, ali igrači dobivaju tehnike za gledanje igrača nakon zakucavanja lmao”, rekao je treći.

“Kako Malone nije izbačen tamo?” upitao je drugi.

Nuggetsi su trenutno potpuno neskladni, a Murray je najjasniji primjer toga.

U posljednje se vrijeme borio s ozljedom lista, ali je imao samo 8 poena uz šut 3 od 18 u drugoj utakmici.

Aaron Gordon predvodio je Denver s 20 koševa, dok je imao 16 koševa i 16 skokova, ali je jedva pogodio Timberwolvese bez Goberta, koji je utakmicu propustio zbog rođenja svog prvog djeteta.

Nuggetsi su u problemu i imaju sve što treba učiniti u trećoj utakmici u Minnesoti u subotu.

Na njihovu žalost, sada bi mogli ostati bez suspendiranog Murraya.