‘Izluđuje’…Steve Nicol kaže da Liverpool od £34 milijuna pravi ‘toliko pogrešaka’

Steve Nicol je jučer možda vidio pobjedu svog voljenog Liverpoola, ali nije bio toliko sretan s jednim igračem zbog pogrešaka koje je stalno radio.

Liverpool je prošao Brighton i pobijedio 2-1 i došao na vrh tablice nakon što su Arsenal i Man City odigrali dosadnih 0-0 u kasnijem početnom meču.

Golovi Mo Salaha osigurali su nova velika tri boda za Redse, koji sada imaju titulu u rukama koju mogu izgubiti.

Za Salaha je to bila utakmica u kojoj je imao najviše udaraca koje je ikada imao u utakmici Premier lige. No, na kraju je uspio postići samo jedan gol, a promašio je nekoliko prilika.

A kad smo već kod Salaha, bivši igrač Liverpoola je priznao da ga on izluđuje.

ČITAJ VIŠE:

Fotografija Chris Brunskill/Fantasista/Getty Images

Steve Nicol o tome zašto ga Mo Salah ‘izluđuje’

Naravno, Salah je na kraju došao do aduta pobjedničkim golom i to je jedino što je bitno.

JOŠ PRIČA IZ LIVERPOOLA

No govoreći na , Nicol je rekao da ga Salah izluđuje količinom prilika koje promašuje i greškama koje radi s loptom.

“O moj Bože, on me apsolutno izluđuje. Nikada nisam vidio tako dobrog igrača da pravi toliko pogrešaka, mislim, to vas jednostavno izluđuje. U drugom poluvremenu, Elliott koji je upravo ušao, bio je širok na desnoj strani prostora i Salah mu je pokušao dodati, a on je to iskosao i pogodio je braniča Brightona u koljeno. To ga ponekad sažima.

“Uvijek to radi [have a lot of shots] i iznenađenje iznenađenje on postiže pobjednički gol. I iznenađenje iznenađenje je postigao pobjednički gol. Stavili biste svoj novac na njega da zabije, ali također biste stavili svoj novac na njega da daje loptu najviše, to me izluđuje,” Nicol.

izgledao pomalo ‘hrđavo’ u igri jer je u prvom poluvremenu promašio nekoliko prilika.

No, na kraju 90 minuta, Salahov gol je izbacio Liverpool preko crte.

I na kraju dana, ako osvoje naslov, to je ono što će biti važno.