Isaiah Hartenstein pogađa divlji udarac s pola terena na sirenu i daje Knicksima život prije poluvremena

Isaiah Hartenstein izjednačio je svoj ukupni broj ubačenih trica iz regularne sezone uz zujalicu i povukao Knickse na šest poena malo prije poluvremena prve utakmice protiv Pacersa.

Centar od 7 stopa bio je 1-za-3 iza luka tijekom 75 nastupa u regularnoj sezoni prije nego što je na kraju druge četvrtine otvaranja druge runde udario s 46 stopa s desne strane logotipa Knicksa. .

Udarac je doveo Knickse do 55-49 na ulasku u poluvrijeme nakon što su Pacersi napravili seriju 11-2.

Utakmica je bila izjednačena 44-44 prije niza Indiane.

Hartenstein je u svojoj šestogodišnjoj NBA karijeri ostvario 31,0 posto (27-za-81) s velike udaljenosti, ali je postigao samo devet od 40 (0,225) u dvije sezone s Knicksima.