Declan Rice hvali se igračem Arsenala vrijednim 27 milijuna funti nakon pobjede nad Bournemouthom

Arsenal je u subotu ostvario četiri pobjede u Premier ligi zaredom kako bi povećao pritisak na rivala za naslov Manchester City.

Dobro su se oporavili od poraza od Aston Ville i Bayern Münchena.

Arsenal je krenuo u susret od 12:30 sati protiv Bournemoutha nakon pobjeda protiv Wolvesa, Chelseaja i Tottenhama.

A Gunnersi su naposljetku lagano odradili Cherriese u domaćoj pobjedi od 3-0, a Declan Rice je blistao dana.

Fotografija Marc Atkins/Getty Images

Arsenal je dominirao od početka na stadionu Emirates i poveo u poluvremenu zahvaljujući jedanaestercu Bukayo Saki.

Leandro Trossard je tada udvostručio vodstvo Topnika u 70. minuti kliničkim prvim pogotkom nakon još sjajnog rada Ricea koji ga je namjestio.

Ljetno je pojačanje završilo zabijanje duboko u sudačkoj nadoknadi, pogodivši iz uskog kuta nakon što je spojio dodavanje Gabriela Jesusa.

Nakon utakmice, Trossard je počeo uživati ​​u pobjedi svoje strane, a Rice je bio među onima koji su odgovorili.

Čovjek od 105 milijuna funti napisao je “link upppppp”, misleći na njih dvoje koji su spojili Trossardov gol.

Odgovor Declana Ricea Leandru Trossardu na Instagramu nakon Arsenala protiv Bournemoutha (CR @leandrotrossard – META, Instagram 2024.)

Leandro Trossard pokazao se kao prava ponuda za Arsenal koji lovi titulu

Trossard je pokazao apsolutnu ponudu za Arsenal.

Potpis ima 16 golova i dvije asistencije u svim natjecanjima ove sezone.

Prošle sezone (točnije polusezone) upisao je jedan gol i 10 asistencija za Topnike.

Arsenal je sljedeći u akciji sljedeće nedjelje, kada će dočekati Manchester United na Old Traffordu.

Topnici zatim završavaju sezonu kada će 19. svibnja ugostiti Everton na stadionu Emirates.