Chris Sutton kaže da je igrač Newcastlea vrijedan 30 milijuna funti sve bolji i bolji

Newcastle United je stigao do pobjede od 4-1 protiv Burnleya u subotu u 15 sati na Turf Mooru.

Rano su se našli pod košem dok su domaćini pokušavali probiti se prema sigurnosti.

Ipak, Newcastle je poveo u 19. minuti utakmice.

Callum Wilson je pogodio na odbijenu loptu nakon što je Alexander Isak iznudio obranu Arijaneta Murića.

Newcastle se više nije osvrnuo nakon što je poveo i udvostručio je svoju prednost u 35 minuta.

Jacob Murphy namjestio je Seana Longstaffa da zakuca loptu u dalji kut, ostavljajući Murića bez šanse.

Fotografija Serene Taylor/Newcastle United putem Getty Imagesa

Pet minuta prije poluvremena, Anthony Gordon je ušao u polje za neoznačenog Bruna Guimaraesa koji je pucao na bližu vratnicu.

A u 55. minuti Newcastle je povisio na 4-0 jer je Murphy ubacio u peterac da bi Isak izveo udarac i opalio u praznu mrežu.

Iako je Burnley vratio gol glavom Dare O’Shea u 86. minuti, pokazalo se da je to puka utjeha.

Newcastle je imao brojne istaknute igrače tog dana, a Tino Livramento bio je jedan od onih koji su impresionirali za Magpiese.

Chrisu Suttonu se svidjelo ono što je vidio od 21-godišnjaka, pjevajući njegove pohvale tijekom meča.

Što je Chris Sutton rekao o asu Newcastlea Tinu Livramentu?

“Livramento iz Newcastlea zaslužuje poseban spomen”, rekao je Sutton. “Zaboga, ima malo energije.

“S Trippierom ozlijeđenim, što više utakmica Livramento igra, čini se da je bolji.”

U utakmici, Livramento je odvagao s dva napada, dva presječena lopti, dva čišćenja i jednom blokadom.

Čovjek je također pobijedio u tri dvoboja na zemlji, napravio jedno ključno dodavanje i imao jedan hitac prema meti, prema .

dao Livramentu ocjenu 9 od 10 i napisao: ‘Još jedan kandidat za igrača utakmice za neke.

‘Neki su naglo trčali i gledali posao niz desno bočno jer je on uzrokovao svoj dio problema.’

Livramento postaje sve jači i bit će uzbudljivo vidjeti kako će se nastaviti razvijati u Newcastleu.