Bivši trener Premier lige ‘prihvaća’ ponudu Hammersa da naslijedi Davida Moyesa

Bivši trener Wolvesa i Real Madrida, Julen Lopetegui, “prihvatio” je ponudu West Hama da naslijedi Davida Moyesa na kraju sezone, tvrdi stručnjak za transfere Fabrizio Romano.

Već je bilo izvješća da klub okuplja bivšeg šefa Wolvesa Lopeteguija da zamijeni 61-godišnjaka, čiji ugovor istječe na kraju sezone, a njegov cilj nije pomogao ni .

Moyes, čija je momčad primila pet golova u drugoj utakmici u gostima u Premier ligi zaredom, nakon što je 21. travnja u Crystal Palaceu izgubila 5-2, trebao bi razgovarati s upravnim odborom o svojoj budućnosti nakon posljednje lige Hammersa. utakmica 19. svibnja.

“Nije dobro,” rekao je o prikazu svog tima u zapadnom Londonu. “Nedostaje mu čvrstina, vodstvo, mentalna čvrstina. To su dvije utakmice koje smo odigrali u kojima smo primili pet.

“Menadžer će uvijek preuzeti odgovornost, to se događa kada radite ovaj posao. Morate ih pripremiti, postaviti.

“Ali negdje usput igrači moraju preuzeti odgovornost za obavljanje svog posla i protiv njih je teško igrati, te moraju biti agresivni i natjecateljski raspoloženi. Pitam se jesmo li bili svi takvi u prvom poluvremenu.”

JEDINSTVENO ZA F365: | | |

Međutim, stručnjak za transfere Romano sada je otkrio da je Španjolac sada “dogovorio uvjete” preuzimanja West Hama s bivšim šefom Wovlesa “spremnim za nastavak formalnih faza”.

napisao je Romano dalje x: “Julen Lopetegui dogovorio je uvjete s West Hamom da postane novi glavni trener umjesto Davida Moyesa od sljedeće sezone. Lopetegui je prihvatio #WHUFC prijedlog, spreman za nastavak formalnih faza. Detalji se dovršavaju, a zatim će se ugovori potpisati, ali sporazum postoji.”

Mnogo prije poluvremena u njihovom porazu od Chelseaja, West Ham je izgledao kao poražena strana, stajao je ispred Chelseaja i dopuštao svojim napadačima sav prostor koji im je trebao da se probiju i opljačkaju gol Alphonsea Areole.

Cole Palmer postigao je prvi, svoj 21. ove sezone u ligi, iskoristivši kada je Kurt Zouma polovično izbacio loptu u svoje noge, prije nego što je Conor Gallagher sjajno udario u kut nakon izgubljene lopte.

Noni Madueke je kimnuo u trećem, reagirajući najbrže na zadnjoj vratnici nakon što je Thiago Silva glavom udario preko gola iz kuta.