‘Bio je odličan’… Angea Postecogloua ozbiljno impresionirao jedan igrač Tottenhama protiv Luton Towna

Ange Postecoglou izdvojio je jednog od svojih igrača Tottenham Hotspura za pohvalu nakon jučerašnje pobjede nad Luton Townom.

kasno je zgrabio tri boda protiv Lutona u subotu kao što je kasno pogodio i donio svojoj momčadi pobjedu od 2-1.

Još jednom, Spursi su na odmoru došli do gola zaostatka nakon frustrirajućih prvih 45 minuta.

Tahith Chong je otvorio rezultat unutar tri minute dobro primljenim golom nakon dobrog rada bivšeg igrača Tottenhama Androsa Townsenda s desne strane.

Spursi su tražili izjednačujući rezultat dok je Son s naporom pogodio obje vratnice nakon što je projurio kroz gol prije nego što je njegov nastavak odbijen s crte.

također je stvorio priliku za pogodak nakon što je svladao Issu Kaborea s lijeve strane. Ali Nijemac je svoj napor odvukao nekoliko centimetara daleko od stative.

S mukom na desnoj strani u prvom poluvremenu, njegova zamjena je ta koja je na kraju promijenila igru.

Fotografirao James Gill – Danehouse/Getty Images

JOŠ PRIČA O TOTTENHAM HOTSPUR

22-godišnjak je ušao s klupe kako bi natjerao Kaborea da skrene loptu u vlastitu mrežu nakon briljantne isporuke preko šesnaesterca.

Johnson je također postavio Sona za pobjednika i napravio je popriličan utjecaj nakon što je ušao s klupe u posljednjim domaćim utakmicama.

Postecoglou hvali Johnsona nakon što je Tottenham pobijedio Luton

U razgovoru za , objasnio je svoju odluku da jučer na poluvremenu Kuluševskog zamijeni Johnsonom.

“Da, mislio sam da je Brennan danas bio odličan”, rekao je šef Tottenhama. “Osjećali smo da smo u poluvremenu, uvodeći ga s Timom jako široko, mogli rastegnuti.

“Mislio sam da su oba krila bila izvanredna u drugom poluvremenu i to je bilo sjajno za Brennana. Postigao je dosta učinaka s klupe i izazov za njega je održati tu dosljednost.

“Znamo kakav dobar igrač može biti i pokušavamo utjecati kad god igra.”

Fotografija Roba Newella – CameraSport putem Getty Imagesa

Johnson tiho uživa u impresivnoj prvoj sezoni u Tottenhamu

Unatoč početnim zabrinutostima oko njegove izvedbe u Tottenhamu, pošteno je reći da je Johnson posljednjih tjedana bio izvanredan igrač.

22-godišnjak se prije nove godine borio za samopouzdanje i na kraju je izgubio mjesto u početnih 11.

Ali dokazuje da je važan dio Postecoglouove momčadi i postigao je četiri gola i dao sedam asistencija u ovom mandatu.

Šest od tih pogodaka dogodilo se u njegovih posljednjih osam nastupa za Spurse, a čini se da se krilni napadač snalazi nakon ljetnog prelaska iz Nottingham Foresta.