BBC-jev stručnjak nije impresioniran gubitkom od Fulhama zbog igrača Spursa koji zarađuje 165 tisuća funti tjedno

Tottenham Hotspur izgubio je uvjerljivo 3-0 od Fulhama u subotnjem susretu Premier lige u zapadnom Londonu.

nadali su se popeti se među prva četiri na tablici do 19:30 i potencijalno tamo ostati tijekom međunarodne stanke.

Umjesto toga, ostao je žaliti za šokantnim porazom u kojem je većina njegovih igrača ozbiljno razočarala.

Na primjer, promašio je nekoliko prilika tijekom utakmice, uključujući jednu u drugom poluvremenu koja se činila lakšom za postizanje pogotka.

U 69. minuti, sjajnom loptom poslao je preko gola na srebrnom pladnju za napadača koji zarađuje £165,000 tjedno ().

Fotografija Alex Davidson/Getty Images

Međutim, Werner je na neobjašnjiv način pogodio gol iz neposredne blizine, što je prilično sažeto Tottenhamov loš dan.

Stručnjak za BBC Sport rekao je za: “Tottenham je imao dvije velike, velike prilike upravo tamo. Werner bi trebao zabijati.”

JOŠ PRIČA O TOTTENHAM HOTSPUR

U međuvremenu, of je rekao: “Werner mora očekivati ​​da će mu se to dogoditi, ali ne.”

Krezubi Tottenham podbacio kod Fulhama

Prije Wernerovog promašaja, Johnson također nije uspio iskoristiti izvrsnu priliku iz isporuke.

S druge strane, šteta je nastala tek nakon sat vremena jer su Cottagersi bili uvjerljivi pobjednici.

Rodrigo Muniz je zabio obje strane poluvremena da bi svoj nedavni rezultat povećao na sedam golova u sedam utakmica.

Njegove golove spriječio je prvi pogodak Saše Lukića za Fulham u 49. minuti, izbacivši loptu u korner nakon niskog ubačaja Timothyja Castagnea.

Sve u svemu, lošiji dan koliko može biti za Tottenham. I kao što je bio slučaj nakon poraza od Wolvesa, Spursi sada imaju dva tjedna čekanja da pokušaju ispraviti stvari.

Uz međunarodnu pauzu koja će zaustaviti domaće nastupe do kraja mjeseca, Tottenham sada nije u akciji do subote, 30. ožujka, kada će ugostiti Luton Town u sjevernom Londonu.