Ange Postecoglou dijeli što je rekao svojim igračima Tottenhama na poluvremenu protiv Arsenala

Ange Postecoglou podijelio je što je rekao svojim igračima Tottenham Hotspura u poluvremenu današnjeg derbija sjevernog Londona.

Spursi su otišli na odmor rezultatom 3-0 nakon nevjerojatno frustrirajućih uvodnih 45 minuta.

bili su nedvojbeno bolja strana za velike čarolije u prvom poluvremenu, ali Arsenal je iskoristio njihovu obranu od lopti.

Topnici su poveli u 15. minuti nakon što su glavom izbacili loptu iz kornera.

imao je loptu u petercu samo 10 minuta kasnije, ali ju je VAR isključio zbog ofsajda.

U nečemu što je bio okrutan udarac za Spurse, Arsenal je pogodio samo dvije minute kasnije preko Bukaya Sake nakon .

Stvari bi se pogoršale za Tottenham jer je Kai Havertz uhvatio treći za Arsenal nakon upitnije obrane iz kuta.

Fotografija Clive Rose/Getty Images

Što je Postecoglou rekao Tottenhamovim igračima na poluvremenu

Govoreći za , Postecoglou se osvrnuo na razočaravajuće poslijepodne za Spurse. Australac je također upitan koja je bila njegova poruka igračima na pauzi.

“Moja glavna poruka bila je da nešto dugujemo našim navijačima”, rekao je šef Tottenhama. “Nismo mogli izaći u drugom poluvremenu i jednostavno prihvatiti svoju sudbinu.

“Morali smo izaći tamo i pokazati malo borbe i otpornosti, što sam mislio da su momci učinili pošteno i dali su navijačima malo nade.”

Statistika Tottenhama i Arsenala

Na čast Tottenhamu, mogu biti ponosni na svoju izvedbu u drugom poluvremenu danas.

Spursi su zaprijetili da će poništiti Arsenalove nade u osvajanje naslova impresivnim povratkom. Golovi i postavili nervoznu završnicu za Topnike.

Nažalost za Tottenham, jednostavno su si na kraju ostavili preveliku planinu na koju bi se popeli.

Njihova obrana bila je ta koja ih je na kraju iznevjerila tog dana jer statistika odražava ono što je u cjelini bilo ohrabrujuće.

Doista, Spursi su imali 62 posto lopte protiv obično dominantne ekipe Arsenala.

Postecoglouovi igrači također su uputili 14 udaraca na gol i stvorili 2.37 xG, dok su Topnici uspjeli devet pokušaja i 1.08 xG.

Lilywhitesi su stvorili četiri velike prilike tog dana u usporedbi s tri Arsenalove.