Zamijenite vodu kiselim krastavcima i pripremite neobičnu salatu od polloka: gosti će cijeniti i tražiti recept

Ovo jelo ima nekoliko prednosti: jednostavan set proizvoda, neobičan okus i mogućnost iznenađenja gostiju koji će biti u nedoumici pogoditi od čega je salata napravljena.

Recept su cijenile domaćice koje vole iznenaditi neobičnim jelima koja ne zahtijevaju puno vremena.

Kuhanje korak po korak

1. Pollock se izreže na komade, stavi u lonac za umake i prelije slanom otopinom koja je ostala od kiselih krastavaca.

krastavci
Fotografija: © Belnovosti

2. Od momenta vrenja kuhati jos 5-7 minuta pa maknuti sa vatre i ostaviti da se ohladi. Kuhanu ribu očistiti od kostiju, podijeliti na komade.

3. Luk narežite na najtanje četvrtine kolutića. Kuhana jaja izdrobiti na kockice.

4. Pomiješajte luk, jaja, ribu u jednoj posudi. Sastojke posolite, popaprite i pomiješajte.

5. Dalje, salata se “prikuplja”: smjesa je postavljena u slojeve, koji su povezani s majonezom.

6. Na vrhu možete slikati koprom i kriškama rajčice ili staviti crvenu ribu s kavijarom.