VIDEO Utakmica Farula i Sepsija prekinuta zbog ksenofobnih povika

​Sudac Adrian Cojocaru privremeno je prekinuo utakmicu između Farul Constanțe i Sepsi Sfântu Gheorghea zbog ksenofobnih povika s galerije domaćina. Utakmica je nastavljena nakon dvije minute.

Navijači momčadi Farul ConstanțaFoto: Razvan Pasarica / Sportske novosti / Profimedia

Farul protiv Sepsija, prekinut na dvije minute zbog ksenofobnih povika

U 42. minuti utakmice između Farula i Sepsija, pri rezultatu 0-3, sudac Adrian Cojocaru odlučio je prekinuti utakmicu, zbog skandiranja galerije Constanta.

I spiker na stadionu i kapetan Lighthousea Constantin Grameni apelirali su na navijače da prestanu skandirati.

Već nakon dvije minute centar je odlučio da se utakmica može nastaviti.

Ovdje možete vidjeti trenutak iz utakmice Farul protiv Sepsija.

Prošle sezone, okršaj između Sepsija i U Craiove 1948 prekinuo je sudac Andrei Chivulete nakon 26 minuta, a zatim ga je trajno suspendirao, također nakon nekih ksenofobnih povika navijača Oltena.

Iako je prvotno Disciplinska komisija FRF-a utakmicu dobivenu s 3:0 za zelenim stolom dodijelila Covasneniju, u žalbenom postupku odlučeno je da se ponovi.