VIDEO SuperLiga: UTA Arad, teška pobjeda protiv FC Voluntarija

UTA Arad s pravom je započeo play-out rumunjske Superlige i spektakularno dobio dvoboj kod kuće s FC Voluntarijem rezultatom 4-3, uz debi Florina Pîrvua na klupi Ilfovenija.

Mircea RednicFoto: Flaviu Buboi/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

*Kliknite na imena strijelaca da vidite golove*

UTA Arad – FC Voluntari 4-3

Na debiju Florina Pîrvua na klupi Ilfovena, gosti su u Aradu krenuli snažno i propustili dvije važne prilike za gol preko Nemeca i Dumitera.

U 28. minuti g. njemački otvorio je rezultat savršenim udarcem glavom.

Nije se dugo čekalo na odgovor gostiju. Ušao na teren umjesto Freitasa, Machado vratio paritet vrhunskim udarcem s ruba šesnaesterca (min 38).

U produžetku prvog poluvremena Voluntariul je svojim uspjehom uspio ponovno povesti Igor Armas.

Uslijedilo je drugo poluvrijeme koje su domaći odlično započeli. Omondi ponovno donio ravnotežu na stol udarcem glavom (min 50).

Dumiter je bio blizu da vrati Voluntarija u vodstvo, ali je njegov udarac blokirao Iacob.

Udarac su zadali Aradiansi koji su preko Tudoriea postigli treći pogodak, a Micovschi je odlično poslužio (80 min.).

Gosti se nisu predavali i ponovno su zabili, preko Merloija (min 90+2), no posljednju riječ imala je “Stara dama”. Momčad Mircee Rednića postigla je odlučujući pogodak u šestoj minuti nadoknade preko Joaa Pedra.