VIDEO SuperLiga: Remi između Oțelula i Poli Iasija u posljednjoj utakmici regularnog dijela sezone

U posljednjoj utakmici XXX faze SuperLige, Oțelul Galați i Poli Iași završili su izjednačeno, rezultatom 1-1.

Igrači momčadi Otelul GalatiFoto: Razvan Pasarica/SPORTSKE SLIKE / imago sportfotodienst / Profimedia

Oțelul Galati – Poli Iasi 1-1, u XXX kolu SuperLige

U Galațiju su gosti primili udarac s 11 metara u 7. minuti nakon prekršaja Telesa na ubačaj Martaca.

Alin Roman Dvije minute kasnije otvorio je rezultat nakon sigurno realiziranog jedanaesterca.

Čelik je u drugom dijelu napadao u valovima, a izjednačenje je stiglo u 71. minuti Žiri Cisottikoji je iz blizine ponovno pokrenuo udarac glavom Maciela.

Rezultat je zadržao momčad Dorinela Munteanua na 11. mjestu na ljestvici, dok je Poli Iași regularnu sezonu završio na 12. mjestu.

Kliknite na imena igrača kako biste vidjeli golove.