VIDEO SuperLiga: Remi između Farula i Oțelul Galați – Postignut gol u Constanți

Farul Constanța i Oțelul završili su u subotu utakmicu XXVII faze Superlige rezultatom 1-1. Prvak je gotovo siguran u plasman u play-off, dok su Galatasarayi dalje.

Navijači momčadi Farul ConstanțaFoto: Razvan Pasarica / Sportske novosti / Profimedia

Farul Constanța – Oțelul Galati 1-1, u 27. fazi SuperLige

Farul Constanța napravila je još jedan korak prema matematičkom plasmanu u play-off, nakon osvojenog boda ispred Galațija.

Constantin Budescu rezultat je otvorio u 31. minuti, udarcem s 11 metara koji je dosudio sudac nakon pregledavanja VAR slika.

Izjednačenje je stiglo u 67. minuti, kada je Federic Maciel htio centrirati, a lob lopta iznenadila je Buzbuchija i odsjela u mreži.

Nakon ovog rezultata Farul skuplja 41 bod, ali može izgubiti četvrto mjesto u slučaju pobjede Sveučilišta Craiova.

Bez Dorinela Munteanua na klupi, Oțelul ostaje na 11. mjestu, s 32 boda.

Kliknite na imena igrača kako biste vidjeli golove.