VIDEO Superliga: Dinamo remi na terenu Sveučilišta u Cluju – “Psi” izjednačili u 91. minuti

Dinamu je izmakla vrlo važna pobjeda na terenu Sveučilišta u Cluju, domaćini su izjednačili na 3-3 u 91. minuti. Spor u Cluj Areni bio je dio osmine play-outa rumunjske Superlige u nogometu.

Dinamovi igračiFoto: Razvan Pasarica/SPORTSKE SLIKE / imago sportfotodienst / Profimedia

Sveučilište Cluj, spektakularan remi s Dinamom, rezultat 3-3

Utakmica u Cluj Areni bila je s puno drame i rezultatskih preokreta.

Popa (5) je otvorio gol za Cluj, Bani (37) je izjednačio za Dinamo, a na odmor se otišlo s neriješenim rezultatom 1-1.

Dinamo je poveo u 48. minuti preko Milanova, Oancea je izjednačio za Studente (61), a činilo se da će Bukureštanima vrlo važan uspjeh donijeti Pavičićev uspjeh (88).

No, uspjeh Masoera (90+1) pokvario je planove učenicima Željka Kopića.

Ovdje možete pogledati sažetak utakmice između Sveučilišta Cluj i Dinama.

Timovi:

Sveučilište Cluj: Gorcea – Oancea (Roger ’81), Masoero, Da Silva, Chipciu – Bic, Nistor, Silaghi (Pănoiu ’81) – Roguljić (Simion ’69), Popa (V. Gheorghe ’56), Anselmo (Doukoure ;81). Trener: Ioan Ovidiu Sabău

Dinamo: Golubović – Patriche, Velkovski, Homawoo – Gnahore, Moura (Neagu ’77), Milanov (Costin ’56), Pavičić, Politic (Iglesias ’77) – Bani (Amzăr ’89), Gregorio. Trener: Željko Kopić

Nakon ždrijeba u subotu navečer, Sveučilište Cluj je na 10. mjestu s 30 bodova. S druge strane, Dinamo je na 14. mjestu doigravanja s 22 boda.

U nedjelju, od 15:30, igrat će se Petrolul Ploiești i Oțelul Galați.