VIDEO SuperLiga: Dan Petrescu pobjedom se vraća na klupu CFR-a

​Dan Petrescu uspješno se vratio na klupu CFR Cluja. Transilvanija je pobijedila u derbiju s Rapidom iz Bukurešta rezultatom 3-2 u susretu osme faze play-offa rumunjske Superlige.

Dan PetrescuFoto: Massimo Insabato / Zuma Press / Profimedia

*Kliknite na imena strijelaca da vidite golove*

CFR Cluj – Rapid Bukurešt 3-2

Momčad trenera Bogdana Lobonța odlično je otvorila utakmicu u Gruiji i otvorila gol u 16. minuti kroz Krasniqikoji je udarcem s ruba šesnaesterca egzekutirao Savu.

4 minute kasnije, CFR Cluj je vratio izjednačenje Bîrligeavrh koji je uspio uroditi savršenim križem Otelea.

Isti nape doveo je CFR Cluj do prednosti u 30. minuti spora, u fazi kada je pucao u skraćeni kut.

U drugom poluvremenu igrači Cluja ponovno nastavljaju s ofenzivom prema golu Ungureanua nape ponovno je zabio, u 56. minuti.

Bez pobjede u ovom play-offu, Rapidul se više nije želio predati burmanski smanjio razliku senzacionalnom egzekucijom iz slobodnog udarca (min 60).

U 71. minuti centar Marian Barbu ubacio je s 11 metara za Giuleștija, ali Rrahmani nije mogao pobijediti Savukoji je loptu odbio u korner.

Rapidu je to bio sedmi poraz u play-offu.