VIDEO SuperLiga: Brzi, zaustavljeni u Iașiju na putu do naslova – Prvi poraz ove godine

Nakon pet uzastopnih pobjeda, Rapid je izgubio prvu ovogodišnju utakmicu na gostovanju kod Poli Iașija, rezultatom 3-1 za domaćina i propušta povratak na drugo mjesto Superlige.

Navijači momčadi Rapid BukureštFoto: Inquam Photos / Stefan Constantin

Poli Iasi – Rapid 3-1, u 27. fazi Superlige

U potrazi za šestom uzastopnom pobjedom Giulești je zaustavljen od momčadi Lea Grozavua.

Prvo poluvrijeme donijelo je nekoliko važnih situacija za Rapid, jednu po jednu promašili su Krasniqi ili Burmaz.

Početak drugog dijela donio je i otvaranje rezultata za postavu trenera Cristiana Bergodija.

Dubinski ubačaj Papeaua pronašao je Burmaza, koji je promašio preuzimanje, lopta je stigla Ermal Krasniqia kosovski napadač je zabio plasiranim udarcem.

Samo tri minute kasnije Săpunaru je ponovno pogriješio na običnu loptu na poziciji zadnjeg braniča Adel Bettaieb uspio neočekivano izjednačiti.

Na teren uveden na kraju nakon ozljede koja ga je udaljila s terena dva mjeseca, Alin Roman zabio je u 88. minuti vrhunskom izvedbom iz peterca.

Moldavci su se oslobodili, i to u minutama produžetka Shayon Harrison zabio je i udarcem iz šesnaesterca.

Ako Poli Iasi skupi 30 bodova, osam više od prve pozicije za ispadanje, Rapid ostaje na trećem mjestu sa 48 bodova.

Ovdje možete pogledati sažetak utakmice između Poli Iasija i Rapida.