VIDEO Cristiano Ronaldo, vrhunski učinak i 66. hat-trick u karijeri

Al-Nassr je u posljednjoj prvenstvenoj utakmici odigranoj protiv Al Wehde uspio slaviti rezultatom 6-0, u fazi broj 30 prve lige Saudijske Arabije.

Cristiano RonaldoFoto: FAYEZ NURELDINE / AFP / Profimedia

Al-Nassr – Al Wehda 6-0

Nakon što je momčad plasirao u finale Kupa kralja, Cristiano Ronaldo imao je još jedan jak nastup, ovoga puta u prvenstvu Saudijske Arabije.

Portugalac je otvorio gol nakon samo 5 minuta u utakmici 30. faze, protiv onih iz Al Wehde, a također je povećao prednost svoje momčadi nakon 7 minuta, na dodavanje Brozovića.

Otavia je u 18. minuti povisila na 3-0, a to je također pošlo za rukom Sadiu Maneu koji je uoči odmora pogodio za 4-0.

U drugom poluvremenu Ronaldo je nastavio s iznimnom večeri i ponovno zabio u 52. minuti, a odlično ga je poslužio Mane, čime je završio svoj hat-trick, 66. u karijeri.

Konačan rezultat postavio je Al Fatil u 88. minuti.

Sažetak utakmice između Al-Nassra i Al Wehde:

Ovom pobjedom Al-Nassr je skupio 74 boda i siguran je u nastup u nadolazećem izdanju Azijske Lige prvaka. Vodeći je Al-Hilal sa 83 boda.