Serie A: Răzvan Marin, asistirao u dramatičnoj pobjedi Empolija

Empoli je prekinuo seriju od 4 uzastopna neuspjeha u Serie A i dramatično slavio u dvoboju s Torinom rezultatom 3-2 u etapi broj 31.

Răzvan Marin, EmpoliFoto: Maurizio Borsari / AFLO / Profimedia

Empoli – Torino 3-2

Empoli je u subotu navečer dočekao Torino u duelu 31. kola Serie A.

S Răzvanom Marinom na čelu, Empoli je postigao važan uspjeh u borbi za ispadanje.

Rumunjski veznjak pomogao je u otvaranju gola u 6. minuti, kada je odlučno dodao Cambiaghiju.

Zapata je vratio izjednačenje u 60. minuti, a Empoli je poveo 14 minuta kasnije kada je Cancellieri zabio za 2-1.

U produžecima je Zapata udvostručio i činilo se da utakmica ide prema izjednačenju.

Ipak, domaćini su uspjeli pogoditi u četvrtoj minuti nadoknade preko Nianga koji je i postavio konačan rezultat.

Za njegovu evoluciju, Răzvan Marin je zapažen od strane Sofa Scorea sa 6,4.

Ovom pobjedom Empoli se trenutno popeo na 15. mjesto, 3 boda iznad crvene zone poretka.