Serie A: Četvrta utakmica bez pobjede za AC Milan

AC Milan je zabilježio svoju četvrtu uzastopnu utakmicu bez pobjede u Serie A. Momčad Stefana Piolija remizirala je 3-3 protiv Genoe na San Siru u 35. utakmici.

Stefano PioliFoto: Marco Canoniero / Uredništvo Shutterstocka / Profimedia

AC Milan – Genoa 3-3

AC Milan i Genoa priredili su predstavu u utakmici 35. kola Serie A.

“Genovljanski grifon” probio je led na San Siru nakon samo 5 minuta, Retegui je uspio prebaciti udarac s 11 metara.

Domaćini su vratili izjednačenje neposredno prije odmora, a fazu je završio Florenzi (min 45).

Odmah nakon odmora Genoa je ponovno povela golom Ekubana (min 48), ali je Milan ponovno izjednačio preko Mattea Gabbije (min 72).

Štoviše, Piolijevi momci uspjeli su i povesti golom Francuza Oliviera Girouda (min 75).

Gosti se nisu predavali i njihova inzistacija je nagrađena. Thiaw je postigao autogol u 87. minuti i ostalo je 3-3.