Răzvan Lucescu i PAOK Solun, još jedan krivi korak u borbi za naslov u Grčkoj

Solunski PAOK, momčad trenera Răzvana Lucescua, izgubila je nedjeljni derbi od Olympiakosa, rezultatom 2-1 za momčad iz Pireja i za vodećim AEK-om zaostaje pet bodova.

Razvan LucescuFoto: Orange Pics BV / Alamy / Alamy / Profimedia

Olympiakos Pirej – PAOK Solun 2-1, u petoj fazi grčkog doigravanja

Nakon što je sredinom tjedna ispao u četvrtfinalu Lige konferencija od Club Bruggea, PAOK iz Soluna napravio je još jedan pogrešan korak u utrci za naslov.

Na terenu suparnika iz Olympiakosa momčad trenera Răzvana Lucescua oslobodila se pogotka protivnika u prvih četvrt sata, ali poništenog VAR-om zbog ofsajda.

Pirejci su poveli u 27. minuti preko Quinija, nakon što je Podence promašio jedanaesterac, a na poluvrijeme se otišlo s 1:0.

I u drugom poluvremenu Olympiakos je također bio opasniji, a vodstvo je udvostručio Gelson Martins u 61. minuti.

Tek u produžecima PAOK je preko Marcosa Antonija smanjio razliku, a naslov je, čini se, sve dalje Răzvanu Lucescuu.