Prilika za Radua Drăgușina – Rumunj je ponovno zaigrao u pobjedi Tottenhama

​Nakon tri utakmice u kojima je bio neiskorištena zamjena, Radu Drăgușin odigrao je poluvrijeme u pobjedi Tottenhama od 4-0 na terenu Aston Ville u 28. kolu Premier lige.

Radu DragusinuFoto: Kieran McManus/Tottenham Hotspur / Uredništvo Shutterstocka / Profimedia

Aston Villa – Tottenham 0-4, u Premier ligi – Drăgusin iskoristio ozljedu Mickyja van de Vena

Rumunjski internacionalac Radu Drăgușin iskoristio je nedjeljnu ozljedu braniča Mickyja van de Vena i na teren je uveden u 49. minuti.

Unatoč tome što je dobio žuti karton zbog prekršaja nad McGinnom, bivši igrač Genoe odigrao je hvalevrijedan nastup, a Tottenham s njim na terenu nije primio gol.

Na terenu Aston Ville Spursi su tek u 50. minuti otvorili rezultat preko Maddisona, a tri minute kasnije povisili su zahvaljujući uspjehu Johnsona.

Domaćini su ostali inferiorni u 65. minuti, a produžeci su donijeli još dva pogotka s potpisima Son Heung-Mina i Wernera.

Pokaže li se da je van de Venova ozljeda teška, Radu Drăgușin mogao bi započeti sljedeću utakmicu Tottenhama protiv Fulhama.