Premier liga: Pobjede Arsenala i Manchester Cityja – Današnji rezultati

Utrka za naslov u Premier ligi zaoštrila se nakon subotnjih pobjeda Manchester Cityja i Arsenala u 26. kolu. Prva tri dijele samo dva boda.

Nogometaši londonskog ArsenalaFoto: Glyn KIRK / AFP / Profimedia

Arsenal – Newcastle 4-1 / Bournemouth – Manchester United 0-1, u Premier ligi

Arsenal London ostvario je odlučujuću pobjedu kod kuće protiv Newcastlea rezultatom 4-1.

Na poluvremenu je formacija trenera Mikela Artete već vodila 2-0, nakon autogola Botmana i uspjeha Havertza.

U drugom poluvremenu u samo četiri minute Saka i Kiwior povećavaju razliku na tablici u korist “topnika”.

Povratnik nakon ozljede koja ga je izbivao dva i pol mjeseca, Joe Willock postigao je pobjednički pogodak za goste u 84. minuti.

I Manchester City dodao je još tri boda u utrci za naslov nakon pobjede 1-0 u gostima kod Bournemoutha.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Phil Foden u 24. minuti.

Nakon 26 kola na ljestvici Premier lige vodi Liverool sa 60 bodova, a slijede ga City s 59 i Arsenal s 58.